Profesjonalne Tablety PC Motion Computing - przemysłowe, medyczne
Witaj na stronie motioncomputing.com.pl. Rejestruj się | Zaloguj
Polityka prywatności

Ochrona prywatności

Ochrona prywatności w serwisie motioncomputing.com.pl ma dla nas ogromne znaczenie. W związku z tym publikujemy dokument wyjaśniający zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu.


Gromadzenie danych osobowych użytkowników

W celu uzyskania pełnego dostępu do treści i usług oferowanych w serwisie motioncomputing.com.pl, polecamy użytkownikom wypełnienie formularza rejestracyjnego, dającego dostęp do forum dyskusyjnego, oraz, w przypadku zamówienia w naszym sklepie, wypełnienie formularza zamówienia. Wypełnienie formularza umożliwi realizację zamówienia w sklepie internetowym motioncomputing.com.pl.

Przechowywanie i ochrona informacji

Dane osobowe zawarte w formularzu rejestracyjnym oraz formularzu zamówienia przechowujemy i przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez użytkownika zezwolenia oraz wymogami prawa polskiego, w szczególności
w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Zbiór zgromadzonych danych osobowych traktowany jest jako wydzielona baza danych, przechowywana na serwerze serwisu motioncomputing.com.pl. Pełen dostęp do bazy danych posiada jedynie niewielka liczba uprawnionych pracowników zajmująca się administracją serwera.

Prawo do weryfikacji, modyfikacji i usunięcia danych osobowych

Każdemu użytkownikowi, który wypełnił formularz rejestracyjny lub formularz zamówienia, zapewniamy dostęp do dotyczących go danych w celu ich weryfikacji oraz modyfikacji. Użytkownik może uzyskać dostęp do swoich danych po uprzedniej autoryzacji na swojej stronie profilowej dostępnej z zakładki 'profil' (dział forum). Dane gromadzone na podstawie formularza zamówienia można uzyskać od administratora serwisu. Usunięcie oraz poprawa danych realizowane są przez administratora serwisu motioncomputing.com.pl.

Zakres udostępniania informacji o użytkowniku

Jako redakcja serwisu motioncomputing.com.pl, nie przekazujemy, nie sprzedajemy i nie użyczamy zgromadzonych danych osobowych użytkowników innym osobom lub instytucjom, chyba że na wniosek sądu, prokuratury, policji lub innego uprawnionego organu, w przypadku naruszenia przez użytkowników przepisów prawa. Możemy jednak ujawnić współpracującym z nami serwisom internetowym czy agencjom reklamowym opracowane przez nas zbiorcze, ogólne zestawienia statystyczne. Zestawienia takie dotyczą głównie oglądalności naszego serwisu i nie zawierają danych pozwalających na identyfikację poszczególnych użytkowników.

Informacje zawarte w logach dostępowych

Podobnie jak większość wydawców internetowych, zbieramy informacje dotyczące wykorzystania serwisów przez użytkowników oraz ich adresów IP na podstawie analizy logów dostępowych. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, związanych z administracją serwerów serwisu, jak również w celach statystycznych, przy analizie demograficznej użytkowników.

Linki do innych stron internetowych

Realizując podstawową ideę Internetu umieszczamy na stronach serwisu motioncomputing.com.pl linki umożliwiające użytkownikom bezpośrednie przejście na inne strony internetowe. Nie odpowiadamy jednak za politykę ochrony prywatności stosowaną przez właścicieli tych stron. Zachęcamy użytkowników do zapoznania się z treścią oświadczeń o ochronie prywatności umieszczonych na stronach gromadzących dane osobowe.

Kontakt

W przypadku pytań użytkowników dotyczących powyższej deklaracji ochrony prywatności czy warunków korzystania z serwisu motioncomputing.com.pl, prosimy o kontakt.

 
Str. główna | Motion Computing | Oferta | Polityka prywatności | Kontakt  |  © 2017 Motion Computing, Inc. All rights reserved.
 
Ważne
Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Jeśli wyrażasz zgodę i chcesz by ta informacja nie pojawiała się więcej kliknij [ZGADZAM SIĘ].